.

.

ЈП Condiment Стискаш Келеш Шишиња Сос Шише за Сосови, Боја,Масло, Мирудии,Преливи за Салата Кујна Gadget(240ml-Една Дупка,Жолт)

ЈП Condiment Стискаш Келеш Шишиња Сос Шише за Сосови, Боја,Масло, Мирудии,Преливи за Салата Кујна Gadget(240ml-Една

DEN 64.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Храна Одделение Материјал : Нашата condiment шишиња се направени од храна одделение, лесно да се притисне, висока густина на ЈП материјал кој е безбедно да се користи на дневна основа за готвење, печење, или за било какви течности треба издавање.Дизајн : Нашата запечатени, висока температура отпор, водоотпорен, мала тежина шишиња се еко-пријателски и здрав избор за вашите најблиски; Тие нудат удобност и реупотребливост време по време.Лесен за Користење : Има полесно и чисти refills со широк отвор дизајн на нашите масло ставете шише.Нејзините проѕирен материјал го прави складирање и сортирање кавга слободни.Разноврсна : Нашата стискаш шишиња се идеални за мирудии, сирупи, преливи, масло, оцет и сосови; Идеален келеш шишиња за готвење Во барови и кафулиња.Нема Проблеми со Протекување : Секој капа на овие келеш шишиња има мала затка во рамките на блок воздухот и валкани работи.Без непотребни вкусови во фрижидер ќе taint вашиот ketchup.Секој ден ќе го извади, тоа останува чиста и свежа.Големина : Како Pictures Capacity : 8 OZ/12 OZ/16 OZ/24 OZ Боја : Црвена/Жолта/White Package се вклучени : 1 x Стискаш Bottle Material : PESealed, висока температура отпор, водоотпорен, мала тежина.Трајни производи за употреба и лесно да се чисти.Совршен за СКАРА, кампување патување и многу more There се различни капацитет опции, и стилови се исто така достапни во еден и три дупки.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ