.

.

ICEWRAPS Ice Pack Покритие за 12x21 Ладна Пакет Ракав Држи Пакет за Чистење и Кожа Заштитена, Еднократно, Мие - Сина Ткаенина Покрива Само

ICEWRAPS Ice Pack Покритие за 12x21 Ладна Пакет Ракав Држи Пакет за Чистење и Кожа Заштитена, Еднократно, Мие

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Ткаенина Покрива Само - Одговара големи прекумерно топла/ладна мраз пакет. (Ладно се продава одделно).Мека полиестер перат заштитен капак за да се задржи на кожата удобно & dry од кондензација. 12" x 21" Плик стил отвор за лесно да пристапите до ладна пакет.Наменета за употреба со ICEWRAPS преголеми глина пак, може да се користи со други глина пакети во вашата дискреција.Ние не може да се гарантира како оваа маска ќе одговара и на други брендови' глина пакети.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ