.

.

Foto&Tech Мала Камера за Брзо Ослободување Адаптер Клип Поставен за Камера со Круг Рака на Гкл за Камерата Рака Компатибилен со Канон Nikon, Sony Mirrorless Камера, 33lb Кршење Сила

Foto&Tech Мала Камера за Брзо Ослободување Адаптер Клип Поставен за Камера со Круг Рака на Гкл за Камерата Рака

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно на барање

БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ : Овозможува брз и лесен приврзаност и одред за вашата камера рака кога е потребно.ИЗДРЖЛИВИ : За брзо ослободување клип е направен од алуминиум и брзо ослободување повлечи прстен е изработен од нерѓосувачки челик.Заедно тие имаат кршење сила на до 33 lbs!.КОМПАТИБИЛЕН : Погоден за секоја мала и/или mirrorless камера.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Прикачување на повлечи прстен или камерата на рака или камера и кликнете на клипот во место.ДОАЃА ВО комплет : Овој производ доаѓа со 2 клипови + 2 повлечи прстени по собата.Брзо ослободување клип е димензии се 2.5 cm x 1cm со дијаметар од 0,5 cm.Брзо ослободување круг повлечи прстен отворање ширина е 3мм.Foto&Tech е брзо ослободување камера рака клип е одлична за секоја мала и/или mirrorless камери.За да го користите, едноставно прикачите повлечи прстен на страната на вашата камера и кликнете на јазичето за да ги поставите на вашиот камера рака.Овој производ доаѓа во комплет (2 клипови + 2 повлечи прстени).Овој клип е доволно силна за да се одржи камера тежина до 33 килограми!Вашата камера е сигурен да бидат обезбедени и непроменети со нашите сет на клипови.Спецификации : Тежина (по собата) : 0.1 оз Брзо Ослободување Clip Material : Легури Мерења : 2.5 cm x 1cm Hole дијаметар : 0.5 cm Opening ширина : 3мм Круг Повлечи Прстен Size Material : Нерѓосувачки Steel Outer Прстенот со Дијаметар : 16.19 mm Inner Прстенот со Дијаметар : 13.87 mm Thickness : 1.27 mm.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ