.

.

10 инчен Екран Зголемувачот - 2021 Најновата Верзија Поддржува Сите паметни телефони, Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон, паметен Телефон Свитлива Екран Зголемува

10 инчен Екран Зголемувачот - 2021 Најновата Верзија Поддржува Сите паметни телефони, Екран Зголемувачот за

DEN 1236.00

Количина на стоки
Достапно на барање

【3 D HD Екран Засилувач】 Овој екран зголемувачот за мобилен телефон се земе HD оптички зум технологија, цврсти СТОМАЧНИ 3 D екран, ефикасно да се зголеми големината на екранот од 3-4 пати, ја прави сликата повеќе јасни, да ви даде различни визуелно уживање. 【во парк】. 【Око за Заштита】 HD оптички зум и блу-реј заштита од радијација технологија, Тоа може да се спречи замор и зрачење, дури и ако гледате филм на целиот ден, вие нема да чувствувате уморни, филм љубовник може да ја ослободи своите раце и да се потопи сите на време. 【во парк】. 【Компатибилност】 Овој телефон екран зголемувачот работи со сите марки и модели на паметни телефони, исто така може да се користи како мобилен телефон застане.Само стави го телефонот во екранот засилувач, лесно можете да уживате во домашниот театар-како ефект, овозможи да се види видео и да играат игри на леснотија. 【во парк】. 【Фиока Дизајн И Fodalble】 HD телефон екран зголемувачот чување тип ротирачки виткање дизајн.Супер-тенок кога укината и, исто така, може да се носи околу во вашата торба, со силиконски подлога на телефон трибина, која може да го спречува телефонот од лизгање.Погоден за надворешно, кампување, патување, одмор, било каде. 【во парк】. 【Најдобар Избор на Подарок】 екранот зголемувачот работи без батерија, едноставни и стилски дизајн го прават овој производ вашиот најдобар избор за одмор подароци за вашите пријатели или роднини.Паметен подарок за семејството, стариот човек, девојка/момче пријател.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе преземе целосна одговорност за купување на овој производ, вие ќе добиете 12-месечна гаранција за овој производ. 【во парк】. 【Она што ќе добиете за 】 - ПЕТ ПЧЕЛА НАЈДОБРИ ПО-ПРОДАЖБА на УСЛУГИ,Ние сме толку сигурни со нашите производи и веруваме дека ќе треба секогаш да го добиете она што го плаќаат.Ако имате било какви прашања на објектот пред или по нарачка, само се чувствуваат слободни да не контактирате преку ОК или пораки.ние обично одговорите на сите прашања во рок од 24 часа и Ние никогаш нема да ве изневерам!И јас ќе се молиме на Бога секој ден, и нека го благослови вас и вашето семејство. 【во парк】.Широко се компатибилни со сите паметни телефони Не батеријата е потребно, енергетска ефикасност и заштита на околината.Pullable Дизајн за лесна и носат.Појасна слика & поголем агол на гледање.Зголемување на екранот 3-4 пати и не се лизгаат Повеќе корисни за да се заштитат очите.

Деталните информации

Material:
ABS plastic + Phoenix lens Magnification

Тие исто така купуваат со овој производ