.

.

Gilroy Безжични Слушалки, Магнетни Bluetooth 4.2 Слушалки за во Уво Earbuds Стерео Слушалки Сина

Gilroy Безжични Слушалки, Магнетни Bluetooth 4.2 Слушалки за во Уво Earbuds Стерео Слушалки Сина

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Вграден-во магнети им овозможи на earplugs да се magnetically се прикачени едни со други back-to-back, која го спречува слушалки од испаѓање, додека сте место круг на вратот.Исто така, никогаш не ќе се грижи за кабел испреплетени.Високи перформанси, супер јасно квалитет на звукот.Оваа безжична слушалка е едноставен, лесен и многу удобен за носење.Пренос Опсег : 15 милиони.Карактеристики : Удобно, Високи Перформанси, Магнет Главата, Универзална.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакетот Вклучува : 1 x Слушалка(со Уво Ззп) 1 x Прирачник за Корисникот 1 x-Кабел.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ