.

.

1 Компјутер Smartwatch Покрие Модерна Види Заштитник Компатибилен за Realme Watch2 - Види Додатоци

1 Компјутер Smartwatch Покрие Модерна Види Заштитник Компатибилен за Realme Watch2 - Види Додатоци

DEN 2328.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој нов дизајн случај, лесно се земе и исклучено и вие не треба да се исклучите вашиот види бенд.Направени на анти - нула тешко PC материјали, овој случај го покрива целиот фронт и криви агли на гледање, нуди целосна заштита за вашиот види од гребнатини, капки, и испакнатините.Супер мала тежина дизајн нема да даде оптоварување на вашиот види и рака да направи да се чувствувате удобно.Направи убав квалитет на КОМПЈУТЕР материјал, издржлив и им даде на вашиот види целосна заштита.Заштитник спречува гребење и други загадувачи и го прави види лесно за чување, одржување сте види безбедно на сите времиња.Опис Дали сте во потрага за еден професионален и убава види заштитник?Дали сте во потрага за здрав види капак кој може да и својата модна смисла и да стане повеќе модерни?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Карактеристики мала тежина, нашите професионални види покритие мора да ги задоволат вашите потреби.еден од најдобрите избори за вас да се заштити и украсете го вашиот часовник.Карактеристики - Материјал : PC.- Големина : 5. 10 X3. 77 X1. 00cm/2. 00 X1. 48 X0. 39inch.- Направи убав квалитет на КОМПЈУТЕР материјал, издржлив и им даде на вашиот види целосна заштита.- Супер мала тежина дизајн нема да даде оптоварување на вашиот види и рака да направи да се чувствувате удобно.- Заштитник спречува гребење и други загадувачи и го прави види лесно за чување, одржување сте види безбедно во секое време.- Овој нов дизајн случај, лесно се земе и исклучено и вие не треба да се исклучите вашиот види бенд.- Направени на анти - нула тешко PC материјали, овој случај го покрива целиот фронт и криви агли на гледање, нуди целосна заштита за вашиот види од гребнатини, капки, и испакнатините.Пакет Including1 x види заштитник.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ