.

.

КООРДИНАТОР 1/4Метал Tripod Завртки dslr фото Камера Додатоци Брзо Ослободување Плоча на Вредноста

КООРДИНАТОР 1/4Метал Tripod Завртки dslr фото Камера Додатоци Брзо Ослободување Плоча на Вредноста

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно на барање

100% сосема нов и висок квалитет рамен завртка. 1/4" метален машки навој со рамна глава шрафцигер слот. 1/4" метал tripod завртки.Може да се користи со tripods, monopods, телескопи, топката глави, леќа јаки, леќа плочи итн.Оставете fitment на различни стилови на плочи да одговара директно во базата на вашата камера опрема.Опис : - 100% сосема нов и висок квалитет рамен завртка - 1/4" метал tripod завртки. - 1/4" метален машки навој со рамна глава шрафцигер слот. - Може да се користи со tripods, monopods, телескопи, топката глави, леќа јаки, леќа плочи итн. - Дозволете fitment на различни стилови на плочи да одговара директно во базата на вашата камера опрема.Спецификација : - Материјал : Железо, Вкупна Должина : Околу. 13mm - Вратило Должина : Околу. 10мм (Прибл. 5mm навој) - Глава Дијаметар : Прибл. 12mm - Раководител Дебелина : Прибл. 3mm Package Вклучува : 1 x Screw Note : ве Молиме бидете сигурни големина одговара на вашиот камера и брзо ослободување плоча пред шопинг!.

Деталните информации

- Material:
Iron
- Total Length:
Approx. 13mm
- Shaft Length:
Approx. 10mm (Approx. 5mm threaded)
- Head Diameter:
Approx. 12mm
- Head Thickness:
Approx. 3mm
Package Includes:
1 x Screw :
Please be sure the size fits your camera and quick release plate before shopping! :

Тие исто така купуваат со овој производ