.

.

QYEW Smartwatch Додатоци Полнач, Магнетни Smartwatch Адсорпција Полнење Кабел за W26, Црна Полнење преку USB Кабел за W26, 60 cm / 23.62 инчен Baohao

QYEW Smartwatch Додатоци Полнач, Магнетни Smartwatch Адсорпција Полнење Кабел за W26, Црна Полнење преку USB

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Одличен Квалитет на Материјали : smart watch полнење кабел може да се користи постојано, носат-отпорни, и да ви даде најдолг компанија.Лесно да се Добијат : На smart watch полнење кабел лесно може да се чуваат во облека џеб или satchel, што е погодно за патниците и за бизнис-корисници да го носат со нив и полнење на паметни се види и во секое време.Моќ за Заштита : Ова полнење кабел може да се заштити вашиот smartwatch од преполнувањето.Научни дизајн може да ги намали потенцијалните безбедносни опасности и направете ја вашата полнење побезбедно.Приклучи и Користи : Ова полнење кабел може да биде беспрекорно синхронизирани и обвинет за компјутер во исто време, или директно вклучен во ѕидот или во автомобил USB полнач, така што вашиот smart watch никогаш нема да бидат во вонредна состојба на моќ исцрпеност.Брз Одговор во рок од 24 Часа : ве Молиме имајте предвид дека ако примите оштетени стоката за време на превозот или не се задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе резервни без напор за да ви овозможи со најдобра решение.Опис : Ова smartwatch полнење кабел е погоден со за W26 smart watch, мал и лесен, удобен за вас да носите со вас.Згора на тоа, тоа може да биде обвинет за компјутер, или директно вклучен во ѕидниот приклучок за полнење или автомобил бесплатно, и тоа може да се заштити вашиот smartwatch од преполнувањето.Спецификација : Материјал : PVCInput : 5 V0.5 AOutput : 5 V0.5 AWeight : околу 11 grams Cord Должина : околу 60 cm / 23.62 in Charging Метод : магнетни напрсток contact Packing Листата : за W26 Smart Watch Полнење Кабел*1 Note : 1.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.2.Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.

Деталните информации

Material:
 PVC
Input:
 5V--0.5A
Output:
 5V--0.5A
Weight:
 about 11 grams
Cord Length:
 about 60 cm / 23.62 in
Charging Method:
 magnetic thimble contact
Packing List:
for W26 Smart Watch Charging Cable*1 :
1.Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :
2.Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :

Тие исто така купуваат со овој производ