.

.

Newmind 2 Видови 8 Мини Комунални Светло Должност Занитвам Род Гром Машина Cropper Јаглероден Челик/Chrome Vanadium Челик ПИК - 21cm, Црна

Newmind 2 Видови 8 Мини Комунални Светло Должност Занитвам Род Гром Машина Cropper Јаглероден Челик/Chrome Vanadium

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно на барање

* Соединение сечење акција бара помалку напор и испорачува повеќе сила. * Гром машина за сечење завртки, синџири, жица и повеќе. * Не се лизга гумени зафат челик рачки. * Безбедно заклучување дизајн, удобен и ефикасен. * ограничување затка дизајн, за заштита на сечење на рабови.Опис : - Топ машина за сечење завртки, синџири, жица и повеќе - Соединение сечење акција бара помалку напор и испорачува повеќе сила - ограничување на затка дизајн, за заштита на сечење на рабови - Не се лизга гумени зафат челик рачки - Безбедно заклучување дизајн, лесен и efficient Specification : - Оска делови материјал : Висока класа Легиран Челик - вкупна должина : Околу. 21cm/ 8.27 инчен - Алатка малку боја : Црна или Сребрена (како што се избере) - Алатка малку материјал : - Црна : висок-јаглероден челик - Сребро : Cr-V (Хром-vanadium Челик) - Максимален Отвор (на растојанија помеѓу двата краја на алатка врвот кога отворање максимално) : - Црна : 7mm/ 0.28 инчен - Сребро : 5mm/ 0.20 inch Package Вклучува : 1 Парче од Гром Машина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ