.

.

23 Псалм Накит Писмото Чанта Кука Псалм 23 Чанта Кука Стих Накит Писмото Накит за Подарок Христијански Чанта Кука,Стаклена Купола Торба Кука,Фото Торба Кука,ot267 (А2)

23 Псалм Накит Писмото Чанта Кука Псалм 23 Чанта Кука Стих Накит Писмото Накит за Подарок Христијански Чанта

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати.Чанта Кука големина : 44-45mm ,Стаклена купола - 3.0 cm.Состојба : 1 BUC * 100% сосема нов.Вашиот парцели ќе се испрати со тракер број.На тој начин, ќе може да се следи движењето на вашиот парцела.Рачно изработени Чанта Кука со стаклена купола запечатени со уметничка слика.Чанта кука за маса, чанта закачалка, чанта закачалка, свитлива чанта кука свадба фаворизира, пренослива торба закачалка мајки ден подарок, чанта држачот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ