.

.

LORVIES Deep Blue Застрашувачки Океанот Вода Позадина Складирање Кутија Коцка Кошница Кантите Контејнери за Office Home

LORVIES Deep Blue Застрашувачки Океанот Вода Позадина Складирање Кутија Коцка Кошница Кантите Контејнери за

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm /укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карактеристики : Еден двострано печатење.Едноставен и практичен.Лесно се Чисти : За секојдневно чистење, само чистење на пукнатини со четка или со крпа.Погоден за клучеви,рачни часовници, книги, албум, и други мали дребулии.Се вклопува во канцеларија маса, дневна соба, полици итн.Нашите кутии за складирање полица кошеви коцка кутии фиока организатор корпа за играчки за деца ѓубре книги.Тоа се вклопува полица добро, или како фиоки организатор отпадоци и чување на кутии со чувствува удобно допир за деца играчки магазин книги весници облека Дома,кујна, канцеларија Организаторот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ