.

.

Wolven Шема Платно Камера Врат Рамо, Рака Појас Компатибилен со Сите dslr фото/SLR/Мажи/Жени итн, различно обоени Шари Модел

Wolven Шема Платно Камера Врат Рамо, Рака Појас Компатибилен со Сите dslr фото/SLR/Мажи/Жени итн, различно обоени

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајниран со живописни & мода шема за било која локација или било повод да се покаже најдобра личност.Соодветна должина и ширина и се прилагодливи помогне да се носат на камерата кога се изврши претставување.Користење на високо квалитетни ткаенина за да се направи тоа се повеќе издржливи и удобно да се носат камера со shouler или вратот.Камерата рака е универзална за dslr фото / SLR Камера, тоа е врат рамо појас за на рака / премин тело појас за на рака / гласник стил појас за на рака.Добар квалитет на производ заслужува да го задржи или како подарок на нашите пријатели и семејства, и ова ќе биде убав избор, за сите нас.Ова е камерата рака би можеле да бидат означени како dslr фото Камера Рака / SLR Камера Рака / Камера на Вратот на Рака / Камера Рамо, Рака / Камера Премин Тело Рака / Камера Рака компатибилен со Nikon / Камера Рака компатибилен со Канон / Камера Рака компатибилен со Sony / Камера Рака за жените / Камера Рака за подарок Функција : 1. Големина На Информации.Ширина - 3.8 cm / од 1,5 инчи. 2. Жив Модел.Тоа доаѓа со модни и стилски модел, внимателен дизајн и совршена изведба. 3. Издржлив Материјал.На ткаенина, на webbing и клипови се многу издржливи да се одржи вашата камера 4. Се Прилагодливи.Камерата рака webbing дел доаѓа со прилагодливи функција и тоа може да се прилагоди на должината ќе се чувствувате удобно. 5. Се Компатибилни.Камерата врат рамо ремени се компатибилни со dslr фото/SLR/ итн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ