.

.

MagiDeal 2 Модели 8 Мини Тешки Гром Заклучување Синџир Линк Ограда Машина Челичното Јаже Секачи - Црна, 21cm

MagiDeal 2 Модели 8 Мини Тешки Гром Заклучување Синџир Линк Ограда Машина Челичното Јаже Секачи - Црна, 21cm

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Топ машина за сечење завртки, синџири, жица и повеќе.Соединение сечење акција бара помалку напор и испорачува повеќе сила.ограничување затка дизајн, за заштита на сечење на рабови.Не се лизга гумени зафат челик рачки.Safe заклучување дизајн, удобен и ефикасен.Опис : - Топ машина за сечење завртки, синџири, жица и повеќе - Соединение сечење акција бара помалку напор и испорачува повеќе сила - ограничување на затка дизајн, за заштита на сечење на рабови - Не се лизга гумени зафат челик рачки - Безбедно заклучување дизајн, лесен и efficient Specification : - Оска делови материјал : Висока класа Легиран Челик - вкупна должина : Околу. 21cm/ 8.27 инчен - Алатка малку боја : Црна или Сребрена (како што се избере) - Алатка малку материјал : - Црна : висок-јаглероден челик - Сребро : Cr-V (Хром-vanadium Челик) - Максимален Отвор (на растојанија помеѓу двата краја на алатка врвот кога отворање максимално) : - Црна : 7mm/ 0.28 инчен - Сребро : 5mm/ 0.20 inch Package Вклучува : 1 Парче од Гром Машина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ