.

.

Ibushi Tuzumi 1.6 инчен Пипер Shaker Црна порцелански Направени во Јапонија

Ibushi Tuzumi 1.6 инчен Пипер Shaker Црна порцелански Направени во Јапонија

DEN 2157.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Ibushi Tuzumi Пипер Shaker.Врз основа боја е Црна.Материјалот е од порцелан.Големина е W1.6x1.6,Х2.8inch.Кога сакате други Пипер Shaker,можете да пребарувате watou.азија Пипер Shaker".ДА : машина за миење Садови, ДА : Микробранова, Не : Рерна.Сите објектот е Бесплатен превозот.Поштенски е вклучена во цената.Јас го испратите производот што е помалку од 99 долари во ШАЛ или Воздух mail со следење на број(тоа ќе пристигнат по 10-20days) ,и повеќе од 100 долари во ЕМС или UPS или Fedex(можете да го изберете).Ibushi Tuzumi Пипер Shaker.Врз основа боја е Црна.Материјалот е од порцелан.Големина е W1.6x1.6,Х2.8inch.Кога сакате други Пипер Shaker,можете да пребарувате watou.азија Пипер Shaker".

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ