.

.

Брилијантен Lumi Патување Sonic четкичка за Заби за Возрасни - Тркалезна Четка Главата со Микрофибер Влакната и Нежни Sonic Технологија за Одлична Насмевка, 1 Четка Глава

Брилијантен Lumi Патување Sonic четкичка за Заби за Возрасни - Тркалезна Четка Главата со Микрофибер Влакната

DEN 904.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Неверојатно нежно четкање - Супер ултра парична казна влакната нежно и ефикасно ги чисти забите, јазикот и непцата што значи новак здив.Компактен дизајн за складирање & Use - Лесно пакети во вашата чанта, ранец, или дури и вашиот џеб.Да зачувате простор на движење - придвижуван од еден AAA батерија (не се вклучени), Не полначи & кабли да се носат.Ефикасни за отстранување плак & белење на заби - околу 20, 000 супер ултра парична казна влакната, нежни sonic вибрации за додавање на чистење, да ги отстраните два пати повеќе плакета и ситни храна, делови за Да се обезбеди белење ефект. 1 четка главата вклучени и рефил глави се достапни. 2 минути тајмер. 30 секунди секој квадрант.Им помага на тинејџерите и возрасните се обезбеди добро четкање навики за движење. 1 ААА Батеријата трае 3-5 месеци во исто време. 2 минути led тајмер светлина.Осветлува вашата уста изработка на четкање заби забавно и лесно.Елегантен дизајн се вклопува во ташна, ранец, дури и џеб!.Патентирана круг дизајн им овозможува на над 10.000+ влакната да се исчисти забите, јазикот, непцата, и образите.Нежно sonic вибрации плус 10,000+ влакната се отстрануваат материи од устата.Нежно sonic вибрации (главата НЕ спин).Глава облик за да се четка 1-2 заби во време за прецизност.Вклучува ззп/капак.Вибрациите на мека не се врти и не се абразивни четка главата генерира вода меурчиња кои напаѓаат и отстранување на плак.Наместо изедначување надвор и да се оштетат, четка-раководител е во можност да закрепне кога печете со топла вода, така што со секоја употреба ќе го добиете полиран заби се чувствуваат како би, по стоматолошка посета.Полесно и повеќе пријатно орална нега!Нашите Брилијантен четка функција сите околу влакната – повеќе од 20.000 меки, заоблени-совет, микрофибер влакната за Lumi Патување Sonic Електрични четки за заби.Помек, поефикасно четкање сега е можно со патентиран круг наежвам главата дизајн и нежно моќ на sonic технологија.На sonic вибрации на супер меки, ултра-фини влакна генерира вода меурчиња кои напаѓаат и отстранување на плак.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ