.

.

MBQQ Црна Селски Дијаметар 1/2 Биро Нога,Индустриски Цевки Оркестарот Мебел Табела Нозе,Прирабници и Цевки за Сопствени Гроздобер Маси и Мебел и Украси, DIY Комплет со Х

MBQQ Црна Селски Дијаметар 1/2 Биро Нога,Индустриски Цевки Оркестарот Мебел Табела Нозе,Прирабници и Цевки за

DEN 1271.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【Индустриски Рустикален Стил】Врати и repurpose старите дрвени штици за да се направи фантастичен дел од steampunk мебел. 【Цевка Нозе Големина】Должина "x Ширина 17.7" x Висина 15.7" ,дијаметарот на цевките 1.31". 【Силна носивоста】Здрав железни цевки лесно поддршка повеќето табела блузи,цевки нозе се целосно погоден за секојдневна употреба дома. 【Широко се Користи】Оваа Цевка нозе се совршен за сопствени кафе маси, од страна на маси, конзола маси, ТВ стои, крај маси, коктел маси и повеќе.Се постигне DIY прилагодено се чувствуваат со автентичен malleable железни цевки.Таа изгледа одлично со сите видови на дрво и може да биде обоен за да одговара на било која шема на бои или јасно обложени неутрален црна или сива боја. 【Лесно да се Инсталира】Брза инсталација и лесно ракување.MBQQ Црна Селски Дијаметар 1/2" Биро Нога,Индустриски Цевки Оркестарот Мебел Табела Нозе,Прирабници и Цевки за Сопствени Гроздобер Маси и Мебел и Украси, DIY Комплет со Хардвер(L x W 17.7 x H 15.7").

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ