.

.

Dove Напредна Нега Невидливи Antiperspirant Deodorant Stick Нема Бели Траги на 100 Бои Чиста Кул 48-Часовен Пот и Мирис Заштита Deodorant за Жените 2.6 оз

Dove Напредна Нега Невидливи Antiperspirant Deodorant Stick Нема Бели Траги на 100 Бои Чиста Кул 48-Часовен

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Нема знаци на 100 бои; dove напредна нега невидливи чиста кул antiperspirant deodorant stick е докажано да ја напушти нема бели траги на 100 бои на облека.Ефективна заштита и вид на кожа; нашите deodorant за жените држи вашиот underarms сува и мирис-бесплатно за до 48 часа, додека се вид на вашата кожа.Меки и удобни underarms; нашите antiperspirant deodorant за жените, содржат 1/4 moisturizers со природни масла, се грижи за вашиот underarm кожата.Алкохол-слободен формула; 0 проценти алкохол (етанол) формула на нашиот antiperspirant стап помага на кожата се опорави од underarm иритација дека бричење може да предизвика.Ви држи свежа; обидете се оваа antiperspirant за жени со различни грејпфрут, пикантен вар и зацврсна lemongrass помеша со ноти на чај се зголеми, сончев mimosa и светлина muguet.Уверение суровост-слободен antiperspirant; на глобално ниво, гулаб не тестираат на животни и е сертифициран од суровост-слободни од картата.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ