.

.

Креативни корпата за Ѓубре од Домаќинството Купатило, Кујна Дневна Соба корпата за Ѓубре со Капак Хартија Кошница (Боја : Кафена)

Креативни корпата за Ѓубре од Домаќинството Купатило, Кујна Дневна Соба корпата за Ѓубре со Капак Хартија Кошница

DEN 801.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Брод време е 1-3 дена'P.Лесно да се чисти и мие, тоа е лесно да се измијат со вода.Лак дизајн работ полиран мазна и убава лак дизајн за заштита на страна од тоа да биде изгребани.Носат-отпорни, и издржливи задебелена барел ѕид се поотпорни на свиткување и носат и е издржлив.Тоа ги надминува недостатоците на обичните ѓубре лименки, стареење, ронливост и пукаат.Висок квалитет на пп смола материјал е здрава и еколошки.едноставен дизајн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ