.

.

Fashyuner 2 ПАРЧИЊА/Set Подарок Скара Материјали 25ML Сенф Мед Бенто Леќата Кутии Домати Ketchup Сад Ставете Сос Шишиња Пикник Додатоци

Fashyuner 2 ПАРЧИЊА/Set Подарок Скара Материјали 25ML Сенф Мед Бенто Леќата Кутии Домати Ketchup Сад Ставете

DEN 64.08

Количина на стоки
Достапно на барање

2 ПАРЧИЊА/Set 25 ML Стискаш Сос Шишиња Бенто Леќата Кутии Скара Пикник Додатоци. 100% Сосема нов & висок квалитет.Капацитет : за 25ml.Големина : 7.5*3.2 cm.Материјал : ПП+PE.Капацитет : за 25ml 100% Сосема нов & висок квалитет на Боја : црвено & жолта Забелешка за користење : не се вари со топла вода, не внесете дезинфекција кабинет, микробранова печка oven Quantity : 2 ПАРЧИЊА/Set Оперативни температура : -20 ~ 60 Apply to : кујна, бенто, пикник, скара, леќата кутија, зачин тегла, кујна алатка и така натаму Материјал : ПП+ЈП Големина : 7.5*3.2 cm 2 ПАРЧИЊА/Set 25 ML Стискаш Сос Шишиња Бенто Леќата Кутии Скара Пикник Додатоци Пакет се Вклучени : 2 ПАРЧИЊА/Set Мини Леќата Кутии Опис на Производот : Преносни мини свежи-одржување на полето, на храната-одделение PP материјал, живи и здрави, флексибилни шише тело, лесно да се притисне, затворен капак, соодветен капацитет, спецификации : сос, Погоден за : отворено скара, пикник, бенто, домашна кујна, итн.Answer : ___________________________ Note : 1.Постојат некои боја разликата се должи на светлината ,се надевам, ќе може да се разбере. 2.1-2cm грешка е можно.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ