.

.

WCN Микроскоп 40x-640x Зголемување Соединение Monocular Микроскоп Осветлување Зголемувачот за Возрасни Студент Деца

WCN Микроскоп 40x-640x Зголемување Соединение Monocular Микроскоп Осветлување Зголемувачот за Возрасни Студент

DEN 4511.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој телефон носителот, може да се избегне пролонгирана око замор, така што очите се добро ослободени и опуштено.Со овој адаптер можете да го фати и споделување на прекрасен свет со вашето семејство и schoolmate.Механички платформа има две копчиња.Овие контроли се движи движете се полека и прецизно, кои ви даваат строго контрола на слајд позиција.Материјал на овој микроскоп е составен од метални + пластика.Неговите димензии се : 12.5cmx18.2cmx31cm/4.9inx7.2inx12.2in.Микроскоп идеален за студенти, деца, средини за учење, и хобисти.Ние сме многу убедени дека ќе љубов нашата микроскоп.Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде брзо и среќен одговори.Стокови името : Microscope Material : метал + plastic Size : 12.5cmx18.2cmx31cm/4.9inx7.2inx12.2in Objective леќа : 4 X, 10 X, 40 XEyepiece : 10 X, 16 XApplicable предмети : студенти, beginners Fill светлина напон : 4.5 V1 ABattery модел : AAAX3 (не се вклучени)Повеќекратен ефект : 40 X640 Xcontain : Микроскоп x1 Mobile телефон носителот x1.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ