.

.

Aexit 2 Парчиња Брусилки Моќ Алатка Фитинзи Метал Менгеме Клип за makkita Агол Брусилки 4510 Сандер

Aexit 2 Парчиња Брусилки Моќ Алатка Фитинзи Метал Менгеме Клип за makkita Агол Брусилки 4510 Сандер

DEN 2220.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Име на производ : Метал Менгеме;Одговара за : за makkita 4510 Сандер.Големина : 10.4 x 4.1 х 0.3 цм/4.1" x 1.6" x 0.1"(L*W*H);Материјал : Метал.Боја : Црна.Тежина : 16g.Пакет Содржина : - 2 x Метал Менгеме.Голем фитинг да се направи вашиот сандер работа во склопот кога го користите.Одлично да го замени стариот и скршени еден.Ова е не-ОЕМ производ.Ќе најдете повеќе додатоци во нашата продавница.Како што makkita, за бош или H-ITA-C-ЗДРАВО дел итн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ