.

.

SAFTGARD МАТЕРИЈАЛИ Акрилик Златен Ракавица Бејзбол Приказ на Случај

SAFTGARD МАТЕРИЈАЛИ Акрилик Златен Ракавица Бејзбол Приказ на Случај

DEN 478.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Рачно изработени со висока чистота акрилик со УВ заштита.Јасно акрилик покрие со покачена црна акрилна основа.Златен ракавица стој да се одржи на бејзбол во место.Секој има 1 регулатива големина MLB, NCAA, средно училиште, малку лига за бејзбол.Бејзбол во фото не се опфатени со производот.Надворешни димензии : 5 1/16" x 4 1/8" x 5 1/2"за Внатрешни димензии : 4 1/2" x 3 9/16" x 4".

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ