.

.

MAMaiuh Винил Топлина Термички Трансфер Железо На DIY Облека Филм Силуета Хартија Ткаенини,Занает Винил Дизајн за Телефонот Опфаќа Лаптоп Покрива Кафе Пехари и Чаши До?

MAMaiuh Винил Топлина Термички Трансфер Железо На DIY Облека Филм Силуета Хартија Ткаенини,Занает Винил Дизајн

DEN 47.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Од вашиот камери и Компјутери директно на вашиот кошули, со неколку чекори, може да се создаде неверојатно tees.Ако користите дома железо, притиснете, и со тоа фирмата притисок?Кора на превозникот лист ладно, ако области.На СТП преносот на Топлината Винил е направен од високо-квалитет полиуретан со еластичност и мекост.ТОПЛО БЕЛЕШКИ : Wa до о 24 часа, кога можете да се чувствуваат слободни о мијат со washng machne или рака мие пот не fadng, без кора, шушка или попуштат дури и afer repeaed cyclng мие Мие garmen n cold waer пот mld deergen и urn garmen nsde оу.и безбедно да се носат.Сите печатење останува на платно по притиснати со доволно топлина.Дебелина на материјалот е многу тенка лесно да се справи во споредба со другите марки, така лесен за почетник корисници да ги користат.Само скенирање и да се прават копии на вашите doodles или било која слика, тогаш отпечаток на нив на вашиот облека со железо.Вашите дизајни ќе се задржи на иста боја, дури и по 50 миење циклуси, не исчезнат, без кора не попуштат.Тоа е така лесно.ВИНИЛ ИЗВЕДБА : во Текот housands на repeaed es пред pung не marke, ноќта на Вештерките heme paerns хв пакет s направен од СТП и лесно o сертификати и weed The premum vnyl може да се sreched и нема лесно o деформира afer хо pressng,освои' исчезнат, кора или попуштат кога appled correcly, whsandng mulple мие.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ