.

.

Чадот & Огледала Светли Сенки Палета Сенки

Чадот & Огледала Светли Сенки Палета Сенки

DEN 153.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Чадот & Огледала Светли Сенки Палета Сенки. 6 палета Сенки со сунѓер совет апликатори. 3 Мат бои и 3 Shimmery бои.Мат Бои се : Мед Чешел (светлина peachy голи), Празникот Сонце (Terracotta) & Памук Бонбони Сина (Светло сино).Shimmery Бои Се : Прашливи се Зголеми (Pinky голи со розова боја shift), Свежо Нане (маслинесто зелена) & Слаби Натопи (Mauve се зголеми трепет).Чадот & Огледала Светли Сенки Палета Сенки. 6 палета Сенки со сунѓер совет апликатори. 3 Мат бои и 3 Shimmery бои.Мат Бои се : Мед Чешел (светлина peachy голи), Празникот Сонце (Terracotta) & Памук Бонбони Сина (Светло сино) Shimmery Бои Се : Прашливи се Зголеми (Pinky голи со розова боја shift), Свежо Нане (маслинесто зелена) & Слаби Натопи (Mauve се зголеми трепет).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ