.

.

Сјајна Кинески Хороскопски Добиток Нокти Алатки Шарм Кристал DIY Помине Уметност Украси Крава Помине Циркон Помине Накит Нова Година Помине Rhinestones(XN-031)

Сјајна Кинески Хороскопски Добиток Нокти Алатки Шарм Кристал DIY Помине Уметност Украси Крава Помине Циркон

DEN 1346.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Предмет Тип : Кристал & Декорација.Материјал : Алуминиумски,Кристал.Боја : Злато.Големина : Како на Сликата Шоу.Количина : 1 Pc.Материјал : Алуминиумски,Rhinestone Quantity : 1 Pc Size : Како на Сликата Show Color : Gold Item Тип : Кристал & Decoration Package се вклучени : 1*Помине Rhinestones.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ