.

.

8 Мали Парчиња Поставување на Керамички Дрва Гас Камин Логови.Сите Видови на Внатрешна, Гас Инсерти, Ventless & Пропустливи Слободни, Електрични, или Отворено Камини & Ог

8 Мали Парчиња Поставување на Керамички Дрва Гас Камин Логови.Сите Видови на Внатрешна, Гас Инсерти, Ventless

DEN 1411.20

Количина на стоки
Достапно на барање

ДОВОЛНО ЗА ВАШИОТ ОГАН МЕСТО ИЛИ ПОЖАР ПДД : 8 живот големина керамички гас најавува дека нема да го напуштите вашиот камин гледа гола.ОДЛИЧНА ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА КАМИНИ, ВКЛУЧУВАЈЌИ : Ventless гас камин, Отворено гас камини, затворен гас камини, директно се пропустливи, нула грешки, природен гас, гел, стандард оган јами, лажни камини, електричен камин инсерти, пропустливи слободни камини, пропан камини, итн.ЗАДРЖИ ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО БЕЗБЕДНО ОД БИЛО ТОКСИЧНИ ГАСОВИ : Природни Glo најавува горат чисти и да не се ослободи секој пепел или остатоци во воздух, како некои понизок квалитет лажни камин логови.КРАЈНО РЕАЛНИ : Овие керамички дрвени трупци изгледа само како вистински дрвени трупци кога тие се во оган.Можете дури и ќе видите блескав места само како вистински жар.Вклучува 8 Мали Логови : 2 (12.75"), 2 (7.75"), 2 (7.5"), 2 (5.75"),.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ