.

.

Стигнале Куче Поводник и Јака Сет, 10ft Милениче Одење Поводник за Мали до Големи Кучиња до 110 кг, Метежот Бесплатен Анти залак Најлон Лента, Анти се Лизга се Справи со

Стигнале Куче Поводник и Јака Сет, 10ft Милениче Одење Поводник за Мали до Големи Кучиња до 110 кг, Метежот

DEN 278.16

Количина на стоки
Достапно на барање

【Се пријават сите Тежина Куче】10ft/16ft/26ft милениче одење поводник за X-Small/Small/Medium/Големи куче или мачка до 110 кг.Давајќи им утеха и максимална слобода додека е под ваша контрола. 【Едно Копче за Заклучување】Smilepet стигнале куче поводник лесен за употреба, ослободување и враќање систем, брзо ослободување и кочница копчето се многу лесен за употреба.Надгради една рака заклучување технологија изграден да се одвива непречено и автоматски се приспособува на саканата поводник должина со макс контрола и безбедност. 26 ft долго поводник ќе ги споделите вашето куче слободни да одат, но се контролира од страна на вашиот палец. 【Ергономски Удобно и Nonslip Зафат се Справи со】Smilepet стигнале куче поводник се справи со е направен од nonslip материјал кој може да ни даде удобно се справи со чувство.Рачката е изработена од мек материјал, кога кучето е влечење, тоа не би повреден вашата рака и супер удобен зафат за подолги прошетки. 【Трајни и Здрав Материјал】Нашите retracting куче поводник е опремен со 10ft/16ft/26ft најлон лента, силни и издржливи да го издржат секојдневна употреба, 360° Метежот-бесплатно, куче поводник може да биде без проблеми повече и објавен во секој агол, давајќи му на вашето домашно милениче многу простор да уживате во слободен.Еколошки ABS пластика обвивка спречува влијание напукнување предизвикана од случајно паѓање. 【Бесплатен Дар】Smilepet стигнале куче поводник доаѓа со бесплатен куче јака, Најлон материјал со висока густина webbing да додадете издржливост; Оние токи се направени од еко-пријателски пластика.На метал D прстен е хром обложени да додадете издржливост.На Smilepet стигнале поводник е дизајниран за одење во отворени подрачја со вашиот најдобар пријател да уживате во забавата на слобода.Од стигнале куче leashs за обука јаки, најдете совршен производ кој одговара на вас и вашето домашно милениче денес!.На Smilepet стигнале leashremainis наменета за одење во отворени подрачја со вашиот најдобар пријател да уживате во забавата на слобода.Стигнале Куче Поводник најлон лента се протега до 26 FT/8m, анти-залак челик жица е 4.6 инчен, тоа може да носи до 110 кг, погодни за речиси сите раси на кучиња. (Ние нудиме бесплатно куче јака+ бесплатно отпад торба фармацевт & 6 Count).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ