.

.

Sorekarain 1-1/4 BSPT Машки Конец Должина 100mm Барел Брадавица на 304 Нерѓосувачки Цевка Монтирање Конектор Спојка Вода Масло воздух

Sorekarain 1-1/4 BSPT Машки Конец Должина 100mm Барел Брадавица на 304 Нерѓосувачки Цевка Монтирање Конектор

DEN 212.88

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Должина : 100mm.Оперативен притисок : 1 Mpa 143 PSI.Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Врска Тема : 1-1/4" BSPT Машки Конец Должина : 100mm Оперативен притисок : 1 Mpa 143 PSI Секој обид За 1 КОМПЈУТЕР!Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ