.

.

Xenios САД, Фитнес Kettlebell-4 кг Унисекс Возрасни, Црна

Xenios САД, Фитнес Kettlebell-4 кг Унисекс Возрасни, Црна

DEN 498.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Сите потенцијал на обука алатка како kettlebell е сега на располагање на фитнес светот!.Neoprene Обложени Леано Железо Kettlebell : Секоја фитнес вежби може да се користи kettlebells за да го активирате мускулите на различни делови од телото и, во зависност од вежбата, контрола на kettlebell може да се промени.Не се лизга својства на neoprene што го покрива Фитнес Kettlebell 2.0 гарантира дека контрола врз алатка е секогаш цврсто се тесни, дури и во случај на влага и пот.Покрај тоа, neoprene обложени фитнес опрема е потрајни од редовните винил салата опрема поради зголемена отпорност на удар и триење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ