.

.

Американската Atelier Скутер Сол & Пипер Shakers – Керамички Сад – Водителка или Домаќин Подарок Идеја за некоја Посебна Пригода, Housewarming или Роденден, Веспа, Бела/Сино

Американската Atelier Скутер Сол & Пипер Shakers – Керамички Сад – Водителка или Домаќин Подарок Идеја за некоја

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Уникатен сол Совршен избор за дома, партии, & ресторани.Високо квалитетна керамика – дебели, трајни, lead-free керамички ќе издржат многу години на редовна употреба.Разноврсна класичен подарок – Ова доброто сет ќе бидат ценети За housewarmings, дипломирањето, родендени, свадби & само затоа.не кујна е комплетна без оваа впечатлива сол и црн пипер Shakers поставена од Американската Atelier.Оваа колекција прави забава прилог на секоја модерна кујна со неговата возбудлив дизајн.Ги донесат дома овој уникатен збир, и вашата кујна зачини стана инстант Ѕвезда на табелата.Американската Atelier обезбедува уникатен подарок идеи и колекционерски предмети направена со почитан техники и долготрајни материјали од недалечното минато.Красат вашата кујна со нашата голема постава на премиум керамика и други подмолна додатоци, и купување на самоуверено знаејќи вашата богатства секогаш пристигнуваат во врвот состојба.Кога еднаш ќе го направите, вие сте слободни да се пополни 'em up и споделување на вашиот чување на парчиња за сите да му се восхитуваат.Додадете сол & пипер Shakers да количката денеска> 1 x сол и црн пипер Shakers поставена од Американската Atelier> симпатична дизајни, кои се сосема уникатна> > display нив пред и центар на островот, контра, кујната или трпезарија на маса.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ