.

.

KDDM Корисни Микроскоп Микроскоп Соединение Monocular Микроскоп со 40X-2000X Коаксијален на Грубата и Фината Фокус за Училиштето Ученикот Почетник Мулти-употреба

KDDM Корисни Микроскоп Микроскоп Соединение Monocular Микроскоп со 40X-2000X Коаксијален на Грубата и Фината

DEN 4450.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој микроскоп е многу погодна како роденденски подарок за децата.Микроскоп 38°склони окуларни цевка со 90°степени rotatable monocular главата намалува очите и вратот вирус, обезбедува повеќе сеопфатен поглед и да се овозможи размена.Совршен почетник микроскоп за помладите основно училишна возраст децата да се спроведе своите at-home експерименти.Микроскоп ги задоволи децата љубопитност, желба за знаење за прекрасен микро светот и да се зголеми на децата да се забавуваат во истражување на природата.Телото материјал на овој микроскоп е направен од алуминиум.Неговите димензии се : 19cmx34cm/7.5inx13.4in.Овој микроскоп е алатка за родителите да им пријде на игра време и семејство време.Овие наука колекции се погодни за луѓе од сите возрасти.Стокови името : Microscope Body материјал : alloy Size : 19cmx34cm/7.5inx13.4in Optical систем : refraction Stage : мобилен владетел platform Applicable предмети : студенти, beginners Voltage : 4.5 V1 ABattery модел : AAAx3 (не се вклучени)Пати ефикасност : 40 X-2000 Xcontain : Микроскоп x1 Mobile телефон носителот x1 The идеален подарок за младите научници да ги почитуваат, да научат и да се истражуваат повеќе за биологија, хистологија и медицината.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ