.

.

Xenocam 10 Парчиња 2.1 mm x 5.5 мм Машки видео надзор Камера DC Адаптер за Полнач

Xenocam 10 Парчиња 2.1 mm x 5.5 мм Машки видео надзор Камера DC Адаптер за Полнач

DEN 138.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : Пластика,Електрични Делови; Состојба : brand new.Конектори : DC 2.1x5.5mm машки,инчен+инчен инчен-инчен терминал интерфејс.Користете за видео надзор Камера напојување.Големина : 3.8x1.5cm; Боја : Сребро на Ѕвонење, Црна, Зелена.Поддршка моќ за видео надзор камера додатоци,како што се видео balun.Лесен за употреба,plug and play.DC 2.1x5.5mm машки,инчен+инчен инчен-инчен терминал интерфејс.Напон : 1 V DC/AC да 24 V DC/AC.Материјал : Envirmental ПВЦ.Внатрешен дијаметар на приклучокот : 2.1 mm.Надворешен дијаметар на приклучокот : 5.5 мм.Оваа 2.1 x 5.5 мм Power Plug, има една моќ конектор крајот DC plug машки до друг крај терминал за видео надзор камера поврзани.Лесно се инсталира на поединечни Боја на LED осветлувањето систем. 1 х Сет на 10 камера адаптер.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ