.

.

SALUTUY 1/4 да 3/8 Инчи Адаптер Машки Навој, Лесно да го Инсталирате Конверзија Завртка, Трајни производи за Tripods за Фотографија Додатоци за Брзо Ослободување Плочи.(E8)

SALUTUY 1/4 да 3/8 Инчи Адаптер Машки Навој, Лесно да го Инсталирате Конверзија Завртка, Трајни производи за

DEN 1291.20

Количина на стоки
Достапно на барање

【Се ЧУВСТВУВААТ УДОБНО】е мазна и рамна, со добра изработка, тоа не е burrs за удобно рака чувство. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】Тоа може да биде прикачена на голем број на различни фотографија додатоци, како што се monopods, tripods и брзо ослободување плочи. 【СТАБИЛНА】темата е јасно, на сила е дури, тоа не е лесно да се лизга во текот на употреба, и на стабилност се зголемува. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】1/4 инчи до 3/8 инчи камера конверзија завртка, тоа е лесно да се соберат и рачно расклопување. 【ТРАЈНИ】Користење на висок квалитет на железо материјал, тоа е цврсти и трајни производи за употреба, не е лесно да ' рѓа.Функција : 1. Темата е јасно, на сила е дури, тоа не е лесно да се лизга во текот на употреба, и на стабилност се зголемува.2. Користејќи високо квалитетни железо материјал, тоа е цврсти и трајни производи за употреба, не е лесно да ' рѓа.3. Е мазна и рамна, со добра изработка, тоа не е burrs за удобно рака чувство.4. 1/4 инчи до 3/8 инчи камера конверзија завртка, тоа е лесно да се соберат и рачно расклопување.5. Тоа може да биде прикачена на голем број на различни фотографија додатоци, како што се monopods, tripods и брзо ослободување плочи.Спецификација : Предмет Тип : Завртка Адаптер Материјал : Iron Product Боја : Како На Слики Прикажани Производ Тежина : Околу. 15g / 0.5 oz Пакет Листа : 1 x Завртка.

Деталните информации

Item Type:
Screw Adapter
Material:
Iron
Product Color:
As Pictures Shown
Product Weight:
Approx. 15g / 0.5oz
Package List:
1 x Screw :

Тие исто така купуваат со овој производ