.

.

Бургундија Сомот Aisle Тркачи 10Ftx2Ft Aisle Тркач за Свадба Партија Пистата Килим Мека Ткаенина Лен Aisle Тепих Мат Перат Свадба Тркач за Ангажирање на Партијата Божиќ Оркес?

Бургундија Сомот Aisle Тркачи 10Ftx2Ft Aisle Тркач за Свадба Партија Пистата Килим Мека Ткаенина Лен Aisle Тепих

DEN 527.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал Ние занает aisle тепих килим од супериорен квалитет со полиестер и кадифе.Додадете елегантен, благородна, луксузен и мека на допир на вашата свадбена церемонија партија настани.Рака мие најдобри.Не кајгана. Лесно се Грижи Ладна вода, се препорачува во нежни циклус машина за миење, со користење на фен или обесени тоа да се исуши.Навремено-бесплатно, перат, обновливи и Анти-Исчезнува.Ние си имаме свој фабрика и извоз во целиот свет.Навремено-бесплатно, перат, обновливи и анти-Исчезнува.Ако имате било какви кориснички потреби, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Совршен за свадба булчински туш церемонијата бебе туш ангажман банкет прием роденден дипломирањето пикник градина плажа црква матурска прослава и така натаму. ✿【Одговара на сите Прилики】На полиестер aisle walkway тркач е најдобар избор за свадбена церемонија, булчински туш, годишнина ,банкет, градина, ангажман, на плажа, во црквата, матурска, birthday (роденден, прослава, бебе туш, одмор и специјални настани. ✿【Aisle Тркачи за Свадби】големината на бургундија кадифена лен aisle тркач е 29 инчен W x10 FT Л.Ќе изгледа апсолутно ангелски како што таа го прави нејзиниот пат одиме на прекрасни aisle тркач. ✿【Материјал на Сомот Aisle Тркач】булчински туш aisle тркач килими се направени од високо квалитетна 80% кадифени ткаенини и 20% полиестер платно. ✿【Грижа Instrutions】Машина-перат во торба за перење или рака мие со ладна вода со благ детергент. Разноврсна Прилики На aisle сомот килим може да се користи за внатрешна и надворешна специјални настани. Професионални FUHSY се специјализираат во производство на апарати за домаќинство производи, како што се tablecloth, табела тркач, свадба килим за aisle, елка здолниште Божиќ украси и така натаму.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ