.

.

Irises Чанта Кука Пролет Цвеќе Градина Цвеќиња Ликовната Уметност Торба Кука,Уметност Чанта Кука Сликарство Роденденски Подарок Накит,ot298 (А2)

Irises Чанта Кука Пролет Цвеќе Градина Цвеќиња Ликовната Уметност Торба Кука,Уметност Чанта Кука Сликарство

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати.Чанта Кука големина : 44-45mm ,Стаклена купола - 3.0 cm.Состојба : 1 BUC * 100% сосема нов.Вашиот парцели ќе се испрати со тракер број.На тој начин, ќе може да се следи движењето на вашиот парцела.Рачно изработени Чанта Кука со стаклена купола запечатени со уметничка слика.Чанта кука за маса, чанта закачалка, чанта закачалка, свитлива чанта кука свадба фаворизира, пренослива торба закачалка мајки ден подарок, чанта држачот.Материјал : метал база,стаклена леќа, печати.Чанта Кука големина : 44-45mm ,Стаклена купола - 3.0 cm.Состојба : 1 BUC * 100% сосема нов.Убава Чанта Кука, Подарок За Неа, Најдобар Дар За Неа, Модни Чанти Кука Оваа Чанта Кука е толку неверојатна и погодна за сите возрасти да се носат.Може да има некои разлики во боите се должи на вашиот монитор прилагодувања ,Мојот накит не е водоотпорен, па ве молиме да се избегне директен контакт со вода (на пример, пливање или капење).Вашиот парцели ќе се испрати со тракер број.На тој начин, ќе може да се следи движењето на вашиот парцела.Рачно изработени Чанта Кука со стаклена купола запечатени со уметничка слика.Чанта кука за маса, чанта закачалка, чанта закачалка, свитлива чанта кука свадба фаворизира, пренослива торба закачалка мајки ден подарок, чанта држачот.Ви благодариме за посетата на мојот продавница!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ