.

.

Лаптоп за Ладење Подлога, Dual Фанови Побрзо Топлина Дисипација Четири Нозе 16pcs Двострано Анти-Пропадна Влошки PC Кулер за Добри Топлина Дисипација Ефекти(црвено)

Лаптоп за Ладење Подлога, Dual Фанови Побрзо Топлина Дисипација Четири Нозе 16pcs Двострано Анти-Пропадна Влошки

DEN 782.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Опремени со USB напојување со џек и безбедносен прекинувач, двојно се гарантира безбедно користење на компјутер.Dual фанови, побрзо топлина дисипација, и со LED сина светлина, за повеќе убави бои.Четири нозе, 16pcs двострано анти-пропадна влошки, не само што може да се обезбеди анти-пропадна ефект, но, исто така, имаат убави бои.Има широк спектар на апликации и е погоден за ладење голем број на лаптоп компјутери со добри топлина дисипација ефекти.Едноставен изглед дизајн, нога позиција е природно скриени кога договорената, што го прави помал, а на четирите агли може да се продолжи до соодветен агол кога се одвиваат.Функција : 1. Едноставен изглед дизајн, нога позиција е природно скриени кога договорената, што го прави помал, а на четирите агли може да се продолжи до соодветен агол кога се одвиваат.2. Опремени со USB напојување со џек и безбедносен прекинувач, двојно се гарантира безбедно користење на компјутер.3. Четири нозе, 16pcs двострано анти-пропадна влошки, не само што може да се обезбеди анти-пропадна ефект, но, исто така, имаат убави бои.4. Има широк спектар на апликации и е погоден за ладење голем број на лаптоп компјутери со добри топлина дисипација ефекти.5. Dual фанови, побрзо топлина дисипација, и со LED сина светлина, за повеќе убави бои.Спецификација : Предмет Тип : Лаптоп Ладење Pad Material : Plastic Model : д-р-S02 Air Волумен : 5.6 cfm-28cfm Noise : 23dba Speed : 500rpm-2500rpm Fan Големина : Прибл. 60x60x12mm/2.36x2.36x0.47in Power Набавка : USB 5.6 V моќ supply Package Листа : 1 x Лаптоп Ладење Pad1 x Полнење преку USB Кабел.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ