.

.

Queerier Жените Основните Исечете Резервоарот Блузи Без Ракави Тренингот Тенкови Ребрести Обука Резервоарот Кошули

Queerier Жените Основните Исечете Резервоарот Блузи Без Ракави Тренингот Тенкови Ребрести Обука Резервоарот

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Ние препорачува пријатели кои сакаат slim fit верзија изберете ПОМАЛА големина од вашата редовна еден.Реверзибилна, ќе можат да носат или страна на предниот или задниот дел.Функционална Резервоарот на Врвот -Женска тренингот резервоарот на врвот е голем натпревар со било градник.Лесни, Дише, Кожата-friendly и Здрава Култура Резервоарот Блузи, за Жени.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ