.

.

RUFFIN' ТОА Удобност Зафат Дланка Стигнале Поводник

RUFFIN' ТОА Удобност Зафат Дланка Стигнале Поводник

DEN 395.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Ruffin' Тоа дланка удобност Стигнале поводник е дизајниран за лесно да се вклопи во вашата дланка.Удобноста cushioned се справи обезбедува безбедна, сигурна потпора. 16 нога сите webbing поводник со прецизност изграден gearing за мазна, тивка работа.Лесно да се користи Еден копче за контрола. 16' Сите webbing поводник.Доволно силна за да се справи со кучиња до 65 кг.Ruffin' Тоа дланка удобност стигнале поводник е дизајниран за лесно да се вклопи во вашата дланка.На ергономски контрола обезбедува супериорни контрола, и безбедна палецот заклучување обезбедува 16 нога Појас во саканата позиција.За кучиња до 65 килограми.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ