.

.

Allegra К Жените се Криви Полите Сечење на Врвот се Отвори Пред Bolero Стегање

Allegra К Жените се Криви Полите Сечење на Врвот се Отвори Пред Bolero Стегање

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Класичен се отвори пред cardigans се совршени за еден неврзан ноќта, или еден ден во канцеларијата.Облека Стил : Еластичен Материјал Сечење На Врвот.Се носат како прикривање и за двете ден и ноќ прилики!.Отворен Фронт, Криви Полите, Нараквица Ракави, Со Солидна Боја, Еластичен Материјал, Сечење На Врвот, Јакна, Bolero Стегање.Нејзините darted на биста да се создаде снажен фигура, додека криви пред воздигнува високо на задната страна за елегантен и стилски силуета.Машина За Миење.Класичен се отвори пред cardigans се совршени за еден неврзан ноќта, или еден ден во канцеларијата.Без разлика дали планирате вашиот целата облека околу тоа или едноставно лизга на за дополнителна топлина, оваа јакна е сигурно да се направи да изгледа шик.Тимот на овој безвременски богатство со лесни chiffon блузи за модерен контраст и сезонски високата couture.Топло е доволно за да се носат на свој, за да го задржи вашето оружје и горниот дел од грбот се опфатени.Моделот е облечен во големина XS (Висина : 5'8", Градите : 33 1/8 инчи, Половината : 24 инчи, Хип : 35 7/8 инчи, Рамо Должина : 15 3/8 инчи, Тежина : 122 lbs).Светлината тежина ќе ви овозможи удобен, unburdened чувствуваат, додека го држите вие топло и стилски.Повод : Свадба Гости, Матурска, Коктел забава, Гроздобер Тема Партија, Канцеларија и слично.Нејзините darted на биста да се создаде снажен фигура, додека криви пред воздигнува високо на задната страна за елегантен и стилски силуета.Светлината тежина ќе ви овозможи удобен, unburdened чувствуваат, додека го држите вие топло и стилски.Овој елегантен bolero ќе се задржи топло во вашиот Божиќ партии, нудејќи ласкави се погледне и да се вклопуваат.Овој елегантен bolero ќе се задржи топло во вашиот Божиќ партии, нудејќи ласкави се погледне и да се вклопуваат.Добар стегање е од суштинско значење за секој womans гардероба.Без разлика дали планирате вашиот целата облека околу тоа или едноставно лизга на за дополнителна топлина, оваа јакна е сигурно да се направи да изгледа шик.Се носат како прикривање и за двете ден и ноќ прилики!.Со својата елегантна отворен стил се намали, нашите Исече Отвори Стегање Јакна е совршен прилог на било софистицирани вечер ансамбл.Машина за Миење со Ладна Како Боја.Хривнија Ракави.Топло е доволно за да се носат на свој, за да го задржи вашето оружје и горниот дел од грбот се опфатени.Долг Ракав Shrugs се, исто така, одлично ако имате фустан без ракави, или една симпатична маица без ракави.Отворен Фронт.Sleeve Тип : Нараквица Ракави.Моделот е облечен во големина XS (Висина : 59", Градите : 32 1/4 инчи, Половината : 24 инчи, Хип : 35 инчи, Рамо Должина : 15 инчи, Тежина : 120 1/8 lbs).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ