.

.

Бек Arnley 041-0811 На Филтерот За Масло

Бек Arnley 041-0811 На Филтерот За Масло

DEN 174.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Натпревари OE форма, одговара и функција.Дизајниран за синтетички и конвенционалните масла.Направени со користење на високо квалитетни филтер материјали да се одржува соодветна гориво проток на воздух.Вклучува drainback вентил каде што е применливо.Примена на специфични за ова возило.Бек/Arnley делови се исполнат странски nameplate OE спецификации за форма, одговара и функција.Нашиот производ специјалисти за работа со мрежата на глобални извори партнери, така што ќе можете да инсталирате на десниот дел со доверба.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ