.

.

Yakamoz 7PCS Мулти-Rabbet Врвот Монтирани Лежишта Замена на Комплет Rabbeting Рутер Малку Топката Имајќи Водич Set | Внатрешниот Кол. 3/16 & Вкупно Кол. 3/8, 1/2, 5/8, 3/4, 7/8, 1, 1-1/8

Yakamoz 7PCS Мулти-Rabbet Врвот Монтирани Лежишта Замена на Комплет Rabbeting Рутер Малку Топката Имајќи Водич

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Имајќи Тип : Топ Монтирани, Внатрешен Дијаметар : 3/16", Целокупната Дијаметар : 3/8", 1/2", 5/8", 3/4", 7/8", 1", 1-1/8".Лого поправка комплет содржи сите потребни лежишта, поставете хексадецимален завртки и копче за клучеви да го замени или поправи повеќето сите оштетени или загубени рутер малку лежишта.Овој комплет ви овозможува да го промените длабочината на вашиот rabbeting битови или конвертирате редовни битови во топ-имајќи шема или букви битови.Комплет содржи најчесто користените лежишта понуда 7 различни rabbeting длабочина работа со твоите rabbet рутер битови.Подмачкани со висока температура лубрикант да withstands стресови на Turing на 22,000 RPMs.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ