.

.

Nexcare Opticlude Eyepatch, Редовни Големина, Contoured за Одговара, Кафеава, 20 Count (Пакување од 3)

Nexcare Opticlude Eyepatch, Редовни Големина, Contoured за Одговара, Кафеава, 20 Count (Пакување од 3)

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Дише поддршка за сите-ден удобност.Нелеплива подлога.Нежно лепило.Contoured за удобност.Противалергиски лепило.На Nexcare Opticlude Orthoptic око печ е специјално дизајнирана да помогне во лекувањето на amblyopia (исто така познат како мрзливи око), како дел од вашиот лекар препорачува план за третман.Ова око печ е супер лесно да се примени.Нека вашиот малку еден ја преземе ден со доверба, со помош на Nexcare Opticlude Orthoptic Око Печ.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ