.

.

Наутика Мажите е Класичен Одговара Краток Ракав Цврст Мека Памучна Поло Маица

Наутика Мажите е Класичен Одговара Краток Ракав Цврст Мека Памучна Поло Маица

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Поло јака со спортски buttoned фуста.Кратки ракави со ребрести ракав.Со влага wicking измислица, Наутика е голем и Високи перформанси поло кошула е всушност играта промени во вашиот плакар (што значи : не е само за спорт повеќе).го носат во секое време сакате да се чувствувате кул, удобно и сигурни во себе.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ