.

.

Ангел Очи Проектор Фарови Компатибилен со Chevy Silverado 1500 14-15, за Возачот и Совозачот Страна, Чад Леќа

Ангел Очи Проектор Фарови Компатибилен со Chevy Silverado 1500 14-15, за Возачот и Совозачот Страна, Чад Леќа

DEN 1679.76

Количина на стоки
Достапно на барање

▶️ Plug-n-Игра Операција, Директна Топ-на OE Fitment или Замена за Акции Единица. ▶️ Доаѓа со Комплетен Сет на Светла (за Возачот и Совозачот Страна). ▶️ Носи Различен Изглед за да Veichle дека Одлично за Покажуваат го Користите или да го Замени Стариот и Носи Фарови. ▶️ Не бара измена или дупчење. ▶️ Користи 9005 Висок / H1 Ниска Зрак Сијалица (Не Се Вклучени). 14-15 Chevy Silverado 1500. Светла е светилка во прилог на предната страна на возилото, да го осветли патот напред.Светлата перформанси постојано подобрување во текот на автомобилот возраст, од страна на поттикна голем диспаритет помеѓу дневно и ноќно сообраќај фатални случаи.Фарови се еден од најважните компоненти на вашето возило; тие ќе ви овозможи да се види на патот пред вас јасно во текот на ноќта и во секој случај на лоши временски услови кои можат да произлезат.Нашите фарови надградба на лицето на вашето возило, со јасен стил и екстремни опсег.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ