.

.

ApplianPar Гориво Petcock Вентил за Хонда VTX 1300C 1300R 1300S 1300T 2004-2009

ApplianPar Гориво Petcock Вентил за Хонда VTX 1300C 1300R 1300S 1300T 2004-2009

DEN 647.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Апликација за Хонда VTX1300 C 2004-2009, VTX1300 R 2005-2009, VTX1300 S од 2004 до 2007 година, VTX1300 T 2008-2009. Апликација за Хонда VTX1300 C 2004-2009, VTX1300 R 2005-2009, VTX1300 S од 2004 до 2007 година, VTX1300 T 2008-2009.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ