.

.

Мултифункционален Алатка Пенкало, 6 во 1 Средство со Ballpoint Пенкало, Екран на Допир за Перото, Владетел, Дух Ниво, со Рамна глава и Филипс Шрафцигер, Сите-во-Едно Техник

Мултифункционален Алатка Пенкало, 6 во 1 Средство со Ballpoint Пенкало, Екран на Допир за Перото, Владетел,

DEN 258.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Технолошки алатка пенкало комбинирање 6 многу корисна функции : А ballpoint пенкало, со екран на допир за перото, мини рамна на главата, филипс шрафцигер, владетел и дух ниво.Пресврт акција пенкало, напишете течно, трајни, паметни и преносни.Можете да ги извртуваат пенкало за пишување и се кријат на совет, па тоа нема да излегуваат во јавноста мастило во вашиот џеб без капа. 3 бои пенкало школка за вашиот избор.На мултифункционален алатка пенкало има неверојатно стилски надворешниот.Уникатен дизајн, вреден пенкало што вреди да се има за вашиот живот или работа, идеален како подарок за DIY или дизајн ентузијаст во вашиот живот.Тоа е спакувани во едноставна кутија и многу добро како подарок или сувенири.Како дополнителна бонус, секој цел вклучува екстра мастило refills да се обезбеди можете да ја користите алатката пенкало за долго време.Вие не треба да се погледне наоколу за оваа refills во други продавници.Ние сме постојано подобрување на нашите корисник искуство.Сето ова е само за да ви донесе совршен шопинг искуство!.Боја : Црна + 2×Refills.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ