.

.

Пикник во Ascot Оригинални Изолирани Пикник Ладилникот со Услугата за 4 -Дизајниран & Собрани во САД

Пикник во Ascot Оригинални Изолирани Пикник Ладилникот со Услугата за 4 -Дизајниран & Собрани во САД

DEN 1896.00

Количина на стоки
Достапно на барање

ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА од ПИКНИК во ASCOT САД - Дизајнери и Производители за над 25 години на Широк Спектар на Високо Квалитетни Пикник Кошници, Ладилници, Вино Превозници & Животот Стил Производи.Делукс целосно опремени пикник кулер за 4 - одлично за патувања на парк - концерти на отворено - спортски настани - beach - кампување и морепловството.Вклучува координирање на 9" меламнин плочи & салфети - не ' рѓосувачки челик flatware - акрилик вино очила - сирење нож - комбинација corkscrew.Пространа течење-доказ кулер за замрзнување за да се задржи храна и пијалоци кул за часови - ладилникот има посебни одделенија за храна и 2 шишиња - карактеристики помине преку отворање на капакот за шишиња.Прилагодливи рамо, рака и го носат рачки - изградена со 600 denier полиестер платно за долг живот - мерки 14.5" широк x 10.5" длабоко x 12.5" висока.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА - Изненадување Вашите Пријатели и Семејство - Одлично за Housewarming, Ангажман, Свадба, Годишнина, Пензионирање, birthday (Роденден), Божиќ, Празник, или Водителка Подарок!.Целосно опремени пикник кулер за четири.Единствена, поделени Термички Shield изолирани ладилникот со посебни одделенија за вино и храна.Divider може да се одделат и задно на грбот кога поголем кулер простор е потребно.Лесно пијалоци пристап панел во капакот.Ладилникот е течење доказ така може да се користи со мраз за да се прошири за ладење.Вклучува комбинација corkscrew, сирење нож, акрилик вино, чаши, координирање меламнин плочи и салфетки, од не ' рѓосувачки челик flatware.Вклучува рака зафат & прилагодливи рамо, рака, екстра пред џеб.Модерната ткаенина дизајн го прави овој голем дар. 600 D polycanvas.Дизајниран и Собрани во САД.Доживотна Гаранција.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ