.

.

Алекс и Ани Слатка Третира Шарм Алка Хривнија Rafaelian Злато Заврши, CBD14STRG

Алекс и Ани Слатка Третира Шарм Алка Хривнија Rafaelian Злато Заврши, CBD14STRG

DEN 672.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Алекс и Ани патентиран проширување со жица алка концепт овозможува на носителите за да ја прилагодите алка за совршено се вклопуваат, се прилагодува на 3.25 инчи во дијаметар.Нов со ознака, и производ значење картичка.Направен е во сад од Рециклиран Материјал.Среќен Носталгични Се Негува.Боја : Rafaelian Злато Заврши.Алекс и Ани Слатка Третира Шарм Алка Rafaelian Злато Среќен Носталгични Негува сладолед конус зрачи со блажен енергија во врска со заедничките моменти со најблиски.Тоа е безгрижно симбол на едноставен уживање најде во savoring на decadent лекување.Слатка Третира Шарм е охрабрување за да се пополни вашиот дена со радосни моменти и да го прослават животот добрина пред тоа топи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ