.

.

Спирала Точка Допрете, Приклучокот, Светла, М3.5x0.6

Спирала Точка Допрете, Приклучокот, Светла, М3.5x0.6

DEN 1106.16

Количина на стоки
Достапно на барање

Приклучокот допрете го има теми за отворена или преку дупки.High-speed челик (ХСС) обезбедува цврстина за отпорност на абење.Соголени (светла) финиш е лекува површината.Спирала точка допрете со приклучок тип и општа намена стил е изработени од high speed челик материјал се со светол финиш, број на флејта 3, големина М3.5, теренот 0.60 мм, метрички, теренот дијаметар граници D4, стандард проекција, месо тело со дијаметар 0.110".За прислушување metric threads, толеранција 6 H, ANSI стандардите 142. Тешки-должност ХСС спирала точка чешми за употреба за преку дупки општи обработка на апликации.ГДД чешмите се за употреба со челични и нерѓосувачки челик.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ