.

.

BOUNOUS Рака Извит Билка Мелница и 2 Метал Keychain Садовите за Складирање - 2.5 4 Парче Рака Зачин Мелница со Магнетни Капак, Мини Преносни Алуминиумско Шише за Лесен за Скла?

BOUNOUS Рака Извит Билка Мелница и 2 Метал Keychain Садовите за Складирање - 2.5 4 Парче Рака Зачин Мелница

DEN 398.16

Количина на стоки
Достапно на барање

????【Совршено одговараат】Оваа 4.5" x3.5" x2.4" црна подарок кутија вклучува 1 рака извит билка мелница и 2 мини алуминиум чување шишиња (Црна и Сребрена), која е многу погодна за вас за мелење и чување на секој вид на билки и зачини.Лесен и трајни патување додатоци. ????【Ефикасна Мелење】зачин мелница вклучуваат 24 +18 двојно оптоварување остри метални брусење заби и прецизно поставен мелење дупки, кои може да се исецка билки и зачини без напор, и да се фати многу фини полен преку мрежа филтер.Вклучени полен catcher и scraper помогне да се соберат во прав. ????【Преносни Складирање Шише】Алуминиумски дизајн, водоотпорен, херметички и влага-доказ.Тоа може да го блокира ултравиолетовите зраци, продавница билки, зачини совршено, и да помогне да ги задржите свежи.Складирање тегла е опремен со keychain за лесно носење. ????【Совршен Подарок】Сите наши билка мелница и алуминиумски шишиња се дискретно да пакуваат, исклучителна црна подарок комплет.Eautifully дизајниран пакување е најдобар избор за подароци.Pefect за партии и излети, родендени, годишнини, ноќта на Вештерките, Божиќ, итн. ????【НИЕ и ВЕТУВАМЕ на】Купи сега, ризикот е 0%!Ако не сте задоволни со мелница, ние ви нудиме целосна, неверојатни 60-дневниот гаранција за парите назад политика - иако ние не мислам дека треба тоа!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ